Isplaćene novčane potpore za naše novorođene mještane i mlade bračne parove

Poštovani mještani Općine Čeminac,

dana 28. rujna 2018. godine isplaćene su još tri u nizu novčanih potpora za naše novorođene mještane, u ukupnom iznosu od 50.000,00 kuna te još dvije u nizu novčanih potpora za mlade bračne parove Općine Čeminac, u ukupnom iznosu od 20.000,00 kuna. Od početka 2018. godine isplaćeno je 15 novčanih potpora za naše novorođene sumještane, u ukupnom iznosu od 205.000,00 kuna te 8 novčanih potpora za mlade bračne parove, u ukupnom iznosu od 80.000,00 kuna.

Kao načelniku Općine Čeminac i Vašem sumještaninu, uvijek mi je drago podijeliti s Vama vijesti o razvoju i širenju naše lokalne zajednice, vijesti o mladim ljudima koji su donijeli važnu životnu odluku o sklapanju braka te koji su pritom ostali u našoj općini i vijesti o obiteljima koji su, kao i naša općina, bogatiji za jednog člana. Takve vijesti dokaz su kako sav trud i rad osoba koje danas vode Općinu Čeminac imaju smisla te u konačnici pridonose održivom razvoju naše općine. 

Roditeljima naših novorođenih sumještana iskreno čestitamo na prinovi u obitelji, a mladim bračnim parovima želimo zajednički život isprepleten razumijevanjem i daljnjim obiteljskim uspjesima.

 

Vaš načelnik,

dr. Zlatko Pinjuh, spec.hitne medicine

 

 


Provođenje mjera i aktivnosti upravljanje krizom koja je nastala korona virusom Covid 19.

 

  OPĆINA ČEMINAC

Ulica Matije Gupca 1
31325 Čeminac 


NAČELNIK OPĆINE

Dr.ZLATKO PINJUH spec. hitne medicine


ZAMJENICA OPĆINSKOG NAČELNIKA

ANUŠA REŠETAR dipl. oec


   (031) 756 - 543

opcina@ceminac.hr

RADNO VRIJEME OPĆINSKE UPRAVE:
PONEDJELJAK - PETAK. 07:00 - 15:00  

 

E-MAIL ADRESA ZA ZAPRIMANJE
E-RAČUNA:

 eracun@ceminac.hr

KARTA OPĆINE ČEMINAC

Prikaz veće karte >>


PRISTUPAČNOST
Za čitanje teksta web stranice naglas na Hrvatskom jeziku koristite Microsoft Edge preglednik