Isplaćene naknade za ogrjev i novčana potpora za mladi bračni par

Poštovani mještani Općine Čeminac,

dana 26. listopada 2018. godine za sedmero je naših sumještana, korisnika zajamčene minimalne naknade, isplaćena naknada za ogrjev u iznosu od 950,00 kuna po osobi, odnosno u ukupnom iznosu od 6.650,00 kuna. Na ovaj način te uz redovnu podjelu drva za ogrjev, Općina Čeminac danas čini sve što je u mogućnosti kako bi svi naši sumještani primili pomoć potrebnu za omogućavanje grijanja.

Također, istog smo dana u prostorijama Općine Čeminac imali čast pozdraviti mladi bračni par, naše sumještane, čestitati im i uručiti novčanu potporu u iznosu od 10.000,00 kuna. Od početka 2018. godine isplaćeno je 9 novčanih potpora za mlade bračne parove, u ukupnom iznosu od 90.000,00 kuna. Kao načelniku Općine Čeminac i Vašem sumještaninu, uvijek mi je drago podijeliti s Vama vijesti o mladim ljudima koji su donijeli važnu životnu odluku o sklapanju braka te koji su pritom ostali u našoj općini. Oni su prepoznali važnost sudjelovanja u razvoju naše lokalne zajednice te osobama koje danas vode Općinu Čeminac dali podršku za provođenje programa snaženja naše općine – na opće dobro svih njenih mještana.

S poštovanjem,

 

Vaš načelnik

dr. Zlatko Pinjuh, spec. hitne medicine

 

 


Provođenje mjera i aktivnosti upravljanje krizom koja je nastala korona virusom Covid 19.

 

  OPĆINA ČEMINAC

Ulica Matije Gupca 1
31325 Čeminac 


NAČELNIK OPĆINE

Dr.ZLATKO PINJUH spec. hitne medicine


ZAMJENICA OPĆINSKOG NAČELNIKA

ANUŠA REŠETAR dipl. oec


   (031) 756 - 543

opcina@ceminac.hr

RADNO VRIJEME OPĆINSKE UPRAVE:
PONEDJELJAK - PETAK. 07:00 - 15:00  

 

E-MAIL ADRESA ZA ZAPRIMANJE
E-RAČUNA:

 eracun@ceminac.hr

KARTA OPĆINE ČEMINAC

Prikaz veće karte >>


PRISTUPAČNOST
Za čitanje teksta web stranice naglas na Hrvatskom jeziku koristite Microsoft Edge preglednik